0532 432 20 71
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kurumsal

HAKKIMIZDA

Özkanoğulları Tedarik, 1957 yılında müşterilerine üstün tedarik çözümleri sunma prensibiyle İstanbul’da faaliyetlerine başlamış ve daha sonrasında Bursa’da faaliyetlerini sürdürerek sektördeki önde gelen tedarik firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Firmamız, 2015 yılında belirlediği standartlar doğrultusunda tedarikcimolsun.com’u yayın faaliyetlerine bağlayarak dijital platformda da yatırımlar yapma adımları atmıştır.

Tedarikçim Olsun, 400’ün üzerinde aktif müşterisine tedarik hizmeti sunmanın gururunu taşıyarak büyüme ve hizmet kalitesini artırma çabalarını sürdürmekte, profesyonel ekibi ile birlikte satış sonrası destek sunmakta ve müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmaktadır.

Sürekli kendini geliştiren ve bu doğrultuda yapılan yatırımlarla büyüyen Tedarikçim Olsun, Bursa’da tedarik taleplerine en hızlı ve doğru şekilde yanıt veren bir firma konumundadır.

MİSYONUMUZ

Profesyonel bir ekiple, tedarik ve hizmet ürünlerini, doğru kalite ve fiyat ile müşterilerine en hızlı şekilde ulaştırmak.

VİZYONUMUZ

Pozitif ve yenilikçi bakış açısı ile sektörde fark yaratarak, tedarik hizmetini Bursa’nın yanı sıra tüm Türkiye de hızlı ve güvenilir şekilde tüketiciler ile buluşturup en çok tercih edilen marka olmak.